Dorostenci přivezli z Hané vítězné body

16.10.2018 05:28
jitkakoci@seznam.cz (Jitka Kočí)

hazena zapasy_copy_copy_copyDorostenci zajížděli na utkání do Kostelce na Hané jako mírní favorité utkání. Začátek utkání tomu ale moc nenasvědčoval, když jsme po pěti minutách prohrávali 0:4 a museli brát oddechový čas.

celý článek

Starší žáci házené úspěšní v Lize Vysočiny

15.10.2018 10:55
zaci copyV sobotu 13. října odehráli starší žáci házené druhé kolo Ligy Vysočiny. Pořadatelství turnaje se zhostila Dolní Cerekev. Hrací doba byla 2x 15 minut. Soutěž je rozdělena na dvě skupiny, kdy první dva celky po podzimu hrají na jaře o celkové vítězství v Lize Vysočiny a zbylé týmy se utkají ve skupině o pohár předsedy Krajského svazu házené. My máme pro letošní sezonu v soutěži dva týmy které na podzim hrají východní skupinu.
celý článek

Muži HHK rozhodli o vítězství v Uherském Brodě pěti góly ve druhé třetině

15.10.2018 10:36

IMG_5329V sedmém kole zajíždělo první mužstvo HHK do Uherského Brodu. Soupeř v minulém kole na domácím ledě podlehl ambicióznímu týmu z Hodonína, a tak chtěl své fanoušky potěšit lepším výsledkem v utkání s týmem z Vysočiny.

celý článek

Curleři z HSC VM zahájili Eurovia ligu dobrým výkonem

15.10.2018 08:00
strnadova@velkomeziricsko.cz (Martina Strnadová)

curling-2244420 1920Ve dnech 7. a 8. října se v curlingové hale na pražských Roztylech konalo 1. a 2. kolo Mezinárodní Eurovia ligy v curlingu vozíčkářů ročníku 2018–2019. Tohoto ročníku se zúčastnila družstva Itálie, Německa, Polska, Slovenska, Jedličkova ústavu A a B, tým Nové Město nad Metují a HSC Velké Meziříčí ve složení Michaela Brabcová, Jana Břinčilová, Milan Bartůněk, Pavel Chovanec, Jaroslav Polívka a kapitán Martin Tluk.

celý článek

Béčko předvedlo se Zastávkou aktivní hru

15.10.2018 07:53

hok copyPrvních deset minut zápasu patřilo domácím hokejistům. Vytěžili však z toho pouze jediný gól – ve čtvrté minutě skóroval Šoukal po přihrávce Jiřího Kudláčka. Po polovině třetiny začali více tlačit hráči hostů, ale jejich snaha o vyrovnání končila většinou u Štourače v bráně HHK.

celý článek

Prvoligový boccista Smolík je zatím osmý

15.10.2018 07:49

P1110572Ve Velkém Meziříčí se ve dnech 6.–7. října 2018 konala Národní soutěž v boccie I. liga, 3. kolo. Za HSC Velké Meziříčí se soutěže v kategorii BC1 zúčastnil Ivoš Smolík.

celý článek

Starší dorostenky si v domácím prostředí připsaly první vítězství

15.10.2018 07:40

starsi dorostenky_1Do souboje se známým soupeřem, se kterým máme dvouletou negativní bilanci, vyrukoval domácí celek s chutí a vervou. Posílen o tři hostující hráčky z Tatranu Bohunice dokázal od prvních minut výbornou defenzívou a rychlým přechodem zaznamenávat jednoduché branky a držel si tak nadějné vedení.

celý článek

Mladší i starší žáci HHK výrazně přestříleli Pelhřimovské

15.10.2018 07:20

hokej mladez_copy_copyJunioři HHK v pátek prohráli, v neděli si připsali pln bodový zisk po výhře nad Vlašimí.

celý článek

Extraligovou tabulku městské ligy vede SK Netín

15.10.2018 06:48

hokej copy_copy_copyHokejové týmy odehrály o víkendu další kolo městské hokejové ligy. Dařilo se celkům Agromotoru a Ořechova.

celý článek

Po dlouhých sedmi letech přivezli meziříčští házenkáři body z palubovky Kostelce

15.10.2018 05:39

hazenkari copy_copy_copy_copyVe čtvrtém kole zajížděli muži na palubovku Kostelce na Hané, odkud se nám nepodařilo body dovézt dlouhých 7 let! Navíc se před zápasem soupeř nacházel na 4. pozici, jen o skóre za naším týmem. Nečekalo nás tedy nic lehkého.

celý článek

Stolním tenistům se i přes snahu vyhrát nepodařilo

14.10.2018 20:11

tenisteDalší dvě venkovní divizní kola odehráli naši stolní tenisté. Bohužel však vítězné nebylo ani jedno.  V Polné nám vůbec nevyšel začátek utkání.

celý článek

Na hřišti Hlučína inkasovali Meziříčští osm branek

14.10.2018 09:42

zapDoslova fotbalovou tragédii předvedli hráči Velkého Meziříčí na hřišti v Hlučíně.

celý článek

Minižáci z Dózy ovládli turnaji Ligy Vysočiny

13.10.2018 19:29

ligaV sobotu 6. 10. 2018 vyrazili nejmenší házenkáři na turnaj Ligy Vysočiny do Černovic, turnaj pořádala nedaleká Kamenice nad Lipou. Hrálo se na venkovním hřišti, bez počítání skóre a jeden zápas trval 10 minut.

celý článek

Podzimní soutěž v Bobrové se mladým hasičům vydařila

12.10.2018 05:33

KladinaV sobotu 6. října 2018 proběhlo v Bobrové podzimní kolo hry Plamen. Dopoledne zahájili soutěž mladí hasiči, které odpoledne vystřídali dorostenky a dorostenci. Soutěže se zúčastnilo přes 650 soutěžících. Naši nejmladší startovali ve zcela obměněné sestavě.  21. místo z 30 kolektivů je pro začátek pěkné umístění. Je ale co zlepšovat. Nový vedoucí Zdeněk Álló bude mít ještě spoustu práce.

celý článek

Domácí boccistka Pavlína Třísková drží po turnaji 4. místo

10.10.2018 06:19

2018 domácí_hráčky_P._Třísková_v_callroomu_se_soupeřem_a_asistentkouO víkendu 6.–7. 10. 2018 žila 3. ZŠ ve Velkém Meziříčí sportem. Konalo se zde 3. kolo národní soutěže v boccie, na které se sjeli hráči I. a II. ligy z celé republiky.

Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala

SPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz