Z posledního letošního turnaje mají minižáci stříbro

12.12.2017 09:59
strnadova@velkomeziricsko.cz (Martina Strnadová)

24852482 148977579199676_734539357654640880_nV sobotu 9. 12. 2017 vyrazil výběr nejmenších házenkářů z Dózy na poslední letošní mezinárodní turnaj do Kuřimi. Turnaje se v kategorii minižáků i přípravky zúčastnilo devět týmů. Hrálo se systémem tří základních skupin a pak se hrály skupiny o umístění. Ve skupinách utkání trvalo 1x 10 minut, o umístění 1x 12 minut. Navíc se ve skupinách po zápase konal rozstřel v trhácích o bonusový bod.

celý článek

Hokejisté získali s Uherským Brodem bod v prodloužení

12.12.2017 07:43
jitkakoci@seznam.cz (Jitka Kočí)

b copy_copyV sobotu se na našem zimním stadionu hrálo 13. kolo Krajské ligy, ve kterém se první mužstvo HHK utkalo se Spartakem Uherský Brod. První vzájemné utkání v této sezoně bylo po rozbruslení, z důvodu poruchy rolby, odloženo. A tak si mohla obě mužstva vzájemně poměřit síly až ve druhém kole.

celý článek

Volejbaloví žáci odehráli třetí kolo Českého poháru

12.12.2017 07:31

skupinové fotoV sobotu v 6:15 jsme se sešli jako tradičně u tělocvičny ve Velkém Meziříčí, abychom mohli společně odjet na třetí kolo Českého poháru žáků do Svitav. Vyrazili jsme s předstihem, neboť jsme nevěděli, jak sjízdné budou ranní silnice kolem Nového Města na Moravě a Jimramova. Překvapivě byly suché a velmi dobře sjízdné, tak jsme dorazili velmi brzy.

celý článek

Mezikrajové atletické utkání se staršímu žactvu nevydařilo

11.12.2017 13:55

image002V sobotu 9. prosince se v hale Otakara Jandery v Praze konalo mezikrajové utkání staršího žactva. Družstvo našeho kraje, oslabené o zraněné a nemocné závodníky, obsadilo předposlední místo. Porazilo pouze Karlovarský kraj.

celý článek

Hokejové utkání plné zvratů předvedli v 10. kole krajské soutěže oba soupeři

11.12.2017 13:05

IMG 3010Úvod zápasu patřil domácím hokejistům, kteří se více tlačili do útočného pásma. Do vedení se však dostali hostující hráči, když v sedmé minutě vystihl rozehrávku HHK Koblížek. Poté se hra vyrovnala a skóre zůstalo až do předposlední minuty stejné. V ní se dorážkou postaral o vyrovnání Bernat.

celý článek

Starší hokejový dorost těsně prohrál v Lanškrouně

11.12.2017 09:24

hala copyStarší žáci nestačili hráčům Dukly Jihlava. Mladší žáci si připsali jeden mistrovský bod. Remizovali s lídrem krajské ligy, hráči Dukly Jihlava.

celý článek

V desátém kole extraligy Agromotor remizoval s bítešskou Omegou

11.12.2017 07:55

hokMěstská hokejová liga odehrála své desáté kolo. Tabulku extraligy vede celek Sanbornu, na čele ligové stojí Vídeň.

celý článek

Házenkářské "áčko" žáků postoupilo do finálové skupiny

07.12.2017 08:18

míčO víkendu 2. a 3. prosince odehráli starší žáci házené poslední podzimní kolo Ligy Vysočiny. V sobotu se odehrál turnaj skupiny Západ, kde startuje naše A družstvo.

celý článek

Proběhl XXIV. ročník Mikulášské laťky

06.12.2017 07:39

Divky 9._tridaV úterý 5. prosince proběhla na Základní škole Oslavická Velké Meziříčí tradiční sportovní akce. Žáci a žákyně 8. a 9. tříd soutěžili v atletické disciplíně – skoku vysokém. Celkově se zúčastnilo dvacet dva dívek a dvacet tři chlapců. Většina soutěžících využila zdařilou sportovní atmosféru a zlepšila si svoje dosavadní výkony.

celý článek

Béčko odehrálo druhý zápas bez vstřelené branky

04.12.2017 14:55

hokejista copyPodruhé za sebou 0:4 a tím také už druhý zápas bez vstřelené branky. To je výsledek béčka HHK v malém derby.

celý článek

Po devátém kole vede ligovou tabulku opět celek Vídně

04.12.2017 09:36

hMěstská hokejová liga odehrála deváté kolo. V čele extraligové tabulky stojí Sanborn.

celý článek

Z nastavení s Uničovem získal bod domácí tým

04.12.2017 09:29

lavickaBitva v Uničově dospěla do prodloužení. V nastavení získal plusový bod domácí tým.

celý článek

Starší dorost v prvním utkání nadstavbové části vyhrál

04.12.2017 09:02

hokej mladez_copyMladší a starší žáci si připsali výhru nad pelhřimovskými Ledními medvědy.

celý článek

Házenkáři prohráli s Prostějovem o bod

04.12.2017 08:38

hazena muzi_copy_copy_copyV posledním zápase podzimní části 2. ligy zajížděli muži na půdu Sokola II Prostějov. K zápasu jsme odjížděli v oslabené sestavě, kdy nám chyběly útočné spojky. Taktika do zápasu tedy byla vycházet z dobře zajištěné obrany.

celý článek

Poslední podzimní turnaj Ligy Vysočiny minižákům vyšel

01.12.2017 12:41

doza turnajV sobotu 25. 11. 2017 vyrazila početná skupina malých házenkářů z Dózy na poslední podzimní turnaj Ligy Vysočiny minižáků do Havlíčkova Brodu. V kategorii minižáků jsme měli zastoupení tří družstev (2 chlapecká a 1 dívčí), v přípravce startovaly dva chlapecké týmy.

Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala

SPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz