Muži odehráli první kolo Českého poháru

23.09.2022 09:21
karnikova@velkemezirici.cz (Tina Kárníková)

Muži JudaZačátek sezóny nám vyšel na jedničku. Muži odehráli první kolo Českého poháru, neztratili ani set a postoupili suverénně po 3 letech do dalšího kola.

celý článek

Přijďte na exhibiční zápas

23.09.2022 07:23

pexels-tima-miroshnichenko-6847299Městská liga Velké Meziříčí, vás zve na exhibiční zápas k jubilejnímu 20. ročníku. Zápas se uskuteční v neděli 25. září 2022 v 16:45 hodin na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí.

celý článek

Dorostenci vstoupili do sezóny přesvědčivou výhrou

23.09.2022 06:09

Dorost Šidlo2. liga starší dorost – Morava, 1. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – HBC Olomouc 1966 34:19 (20:6)

celý článek

Muži vkročili do nové sezóny nejtěsnější porážkou

22.09.2022 07:30

7II. liga mužů JM – 1. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – HBC Olomouc 1966 32:33 (16:16)

celý článek

V Jihlavě skončila základní část krajského přeboru družstev mladšího žactva v atletice

22.09.2022 06:05

IMG-7326V neděli 11. září se v Jihlavě konalo 4. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň. Závodu se zúčastnilo 127 atletů ze 13 oddílů.

celý článek

Mladším žákům fotbalu začala sezóna

21.09.2022 07:07

IMG-20220831-WA0000Pro mladší žáky začala sezóna již 8. 8. rovnou třemi tréninkovými jednotkami týdně.

celý článek

Výprava mladých házenkářů na festivalu v Lovosicích měla úspěch

21.09.2022 06:31

Mini1V termínu 2. – 4. 9. 2022 se naše družstva minižáků, mladších a starších žáků zúčastnila 9. ročníku Házenkářského festivalu v Lovosicích. Jedná se o jeden z největších a kvalitativně nejlepších turnajů v rámci ČR. Ve třech kategoriích se turnaje zúčastnilo celkem 72 týmů ze 3 zemí. Součástí turnaje byl i doprovodný program. Na sobotní večer bylo připraveno extraligové utkání mužů Lovosice – Plzeň, které se odehrálo na tamním zimním stadionu.

celý článek

Odložená soutěž hasičů se uskuteční 2. října

20.09.2022 07:38

pexels-pixabay-260367Hasičská soutěž TFA 2022, neboli Toughest Firefighter Alive, se po odkladu uskuteční v neděli 2. října. Zahájení akce připadá na 9:00 a první start se uskuteční již v 10:15 hodin. Závodištěm pro soutěžící bude tradičně hřiště u hasičské zbrojnice ve Velkém Meziříčí.

celý článek

Minižáci házené na turnaji v Sokolnicích skončili stříbrní

19.09.2022 08:40

914D4E89-6F15-466F-8B55-6694982FA0D3V sobotu 10. 9. jsme se zúčastnili s družstvy přípravky a minižáků házené IV. ročníku memoriálu Libora Koníčka v Sokolnicích. Turnaj se každoročně hraje venku, a tak ho letos i zahájili, bohužel počasí stálo proti pořadatelům. Naštěstí se zástupci týmů domluvili, že si nenecháme zkazit radost ze sportu a přesuneme se do haly v brněnském Juliánově. Po přesunu bojovnost týmům vydržela, a byly to nervy až do samotného závěru. Naše přípravka, žlutý tým, získal bramborovou medaili a minižáci, modrý tým, hrál finále proti domácímu celku ze Sokolnic. Skóre bylo po celou dobu zápasu vyrovnané, a tak není divu, že konečný výsledek byl rozdílný o jednu branku, takže jsme získali krásné druhé místo.

celý článek

V Borech roste moderní sportovní zázemí s výletištěm

19.09.2022 06:33
najtova@velkemezirici.cz (Najtová)

1663346749926Nových šaten se příští léto dočkají nejenom místní hasiči a fotbalisté. Na louce vedle fotbalového hřiště začátkem srpna obec zahájila výstavbu nového sportovního zázemí za 16 milionů korun.

celý článek

Žáci vybojovali 6. místo

19.09.2022 06:28

VELMEV sobotu 10. září se v Praze na stadionu ASK Slavia Praha konalo Mistrovství Čech družstev staršího žactva (skupina A).

celý článek

Radek Coufal se zúčastnil atletických závodů v Bílině

16.09.2022 09:29

IMG 20220904_145548Na stadiónu v Bílině proběhly 4. září Podzimní atletické závody handicapovaných sportovců. Mezi padesátkou zúčastněných byl i náš sportovec Radek Coufal, který ve své kategorii vybojoval 1. místo v hodu diskem skvělým výkonem 17,28 m. Dobrý výkon 6,51 m předvedl i ve vrhu koulí a obsadil 2. místo. To obsadil i v hodu oštěpem výkonem 14,71 m, kdy ho od prvního místa dělily pouhé 4 cm.

celý článek

V sobotu se uskutečnil 10. ročník iBoccie

16.09.2022 07:31

IMG 4845Po dvouleté odmlce se v sobotu 10. 9. 2022 uskutečnil ve sportovní hale Centrum kultury, sportu a zájmových činnosti v Osové Bítýšce 10. ročník turnaje integrované boccii, O pohár starostky Osová Bítýška.

celý článek

Ženy se zúčastnily derby v Havlíčkově Brodě

16.09.2022 06:18

7B7AC605-5744-4B81-955C-6C79C340831FV prvním kole nové sezóny naše družstvo žen zajíždělo na derby Vysočiny, a to do Havlíčkova Brodu. Začátek hry byl v režii Havlbrodských, kdy naše družstvo od začátku promarnilo spoustu vyložených brankových příležitostí, v obraně měli velké potíže a dostávaly tak zbytečně jednoduché góly. Ale díky výbornému výkonu Jarmily Šabacké byly stále na dostřel. V posledních 15 minutách prvního poločasu se obrany obou týmu více otevřely, a našlo se více prostoru na brankovištích, a tím začalo padat i více gólů. V prvním poločase jsme neviděli úplně pohlednou hru, ale naše děvčata se v posledních 2 minutách sebraly, zabojovaly a dotáhly poločas do remízy (14:14).

celý článek

Starší dorostenky zahájily druholigovou soutěž porážkou

15.09.2022 07:19

2022-09-04-turnajVELMEZ092II. liga starší dorostenky
Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Velké Meziříčí 25:20 (17:13)

Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala

SPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz