Falco Games session #1

Pařani ze širokého okolí se o víkendu 24. - 26. ledna sešli na Areálu zdraví, kde se utkaly pětičlenné týmy ve starých známých hrách Counter-Strike:Source a Day of defeat:Source.

Příprava pro 30 hráču, kteří si sebou přinesli výkonná děla nebyla vůbec jednoduchá, ale díky HW podpoře firmy Falco Computers se vše zdařilo na jedničku a tak všech šest týmů mohlo zasednout ke svým strojům a rozdat si to ve virtuálním světě teroristů, policajtů, americké US army a skopčáků!

Na turnaj se přihlásilo celkem šest týmů (Expendables, RedneckRampage, MORFUJEME, ŠŠpinavci, Sací Komando a Multivitamín), soutěžilo se systémem „každý s každým“ v obou hrách. Vítěz obdržel dva body a zvítězil ten, kdo měl nejvíce bodů.

CS se hrál na 16 vítězství, stranu si zvolil tým, který zvítězil v úvodním kole „na nože“. V DoD byl stanoven časový limit na 15 minut a poté se strany vyměnili. Mapy pro obě hry byly předem určeny (Aztek, Nuke, Train pro CS a Flash, Avalanche, Colmar pro DoD) a každý tým mohl jednu z těchto map vyřadit, hrálo se na zbylé mapě.

Jak to tedy dopadlo?

Výsledky jednotlivých zápasů byly často jednoznačné a hry kočily skorem 16:0 v CS nebo 6:0 v DoD.

  1. RedneckRampage
  2. Expendables
  3. ŠŠpinavci
  4. MORFUJEME
  5. Sací Komando
  6. Multivitamín

Vítězové RedneckRampage a Expendables obdrželi věcné ceny od generálního sponzora firmy Falco games, načež následovala pařba (na PC i na baru) a hrály se „srandamače“ do pozdních nočních hodin.

Tým organizátorů SCVM.cz děkuje všem, kdo se na akci podíleli a těšte se na další kolo cca za měsíc ve Warcraftu! Trénujte strategie a sledujte naše FB stránky Hospoda na Areálu!

 

FB diskuze

SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 548 lig / soutěží
A to ve více jak 175 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 4670 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 659 hráčů
A v týmových soutěžích 165 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala