Hokej Extraliga (2016-2017) rozlosování a výsledky

1. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
01/10/16 00:00 Agromotor VM SK Ořechov-Ronov 7:3 ZS VM ? zobrazit
02/10/16 00:00 SK Mostiště Horní Heřmanice 10:2 ZS VM ? zobrazit
02/10/16 00:00 SK Netín Auto Dobrovolný VM 13:0 ZS VM ? zobrazit
02/10/16 00:00 Sanborn VM Pikárec 18:0 ZS VM ? zobrazit
02/10/16 00:00 SK Omega Velká Bíteš SPL Radostin nad Oslavou 2:5 ZS VM ? zobrazit
04/10/16 00:00 Technické služby VM HC Lukáš 9:5 ZS VM ? zobrazit
01/11/16 14:00 SPL Radostin nad Oslavou Pikárec 5:0 ZS VM ? zobrazit

2. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
06/10/16 00:00 Horní Heřmanice SK Omega Velká Bíteš 2:3 ZS VM ? zobrazit
07/10/16 00:00 Sanborn VM Agromotor VM 4:1 ZS VM ? zobrazit
09/10/16 00:00 Pikárec HC Lukáš 1:14 ZS VM ? zobrazit
09/10/16 00:00 Auto Dobrovolný VM SK Mostiště 3:8 ZS VM ? zobrazit
09/10/16 00:00 SK Ořechov-Ronov SK Netín 2:6 ZS VM ? zobrazit
10/10/16 00:00 SPL Radostin nad Oslavou Technické služby VM 4:10 ZS VM ? zobrazit

3. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
11/10/16 00:00 Agromotor VM Pikárec 5:2 ZS VM ? zobrazit
12/10/16 00:00 SK Mostiště SK Ořechov-Ronov 7:5 ZS VM ? zobrazit
13/10/16 00:00 SK Netín Sanborn VM 3:7 ZS VM ? zobrazit
14/10/16 00:00 HC Lukáš SPL Radostin nad Oslavou 0:5 ZS VM ? zobrazit
15/10/16 00:00 Technické služby VM Horní Heřmanice 13:1 ZS VM ? zobrazit
15/10/16 00:00 SK Omega Velká Bíteš Auto Dobrovolný VM 8:3 ZS VM ? zobrazit
16/10/16 00:00 Sanborn VM SK Mostiště 5:1 ZS VM ? zobrazit

4. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
16/10/16 00:00 Agromotor VM SK Netín 8:4 ZS VM ? zobrazit
16/10/16 00:00 SK Ořechov-Ronov SK Omega Velká Bíteš 2:9 ZS VM ? zobrazit
18/10/16 00:00 Horní Heřmanice HC Lukáš 3:12 ZS VM ? zobrazit
22/10/16 00:00 Auto Dobrovolný VM Technické služby VM 1:6 ZS VM ? zobrazit
23/10/16 00:00 SPL Radostin nad Oslavou Horní Heřmanice 6:1 ZS VM ? zobrazit

5. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
23/10/16 00:00 SK Netín Pikárec 8:4 ZS VM ? zobrazit
27/10/16 00:00 HC Lukáš Auto Dobrovolný VM 10:7 ZS VM ? zobrazit
28/10/16 00:00 SK Mostiště Agromotor VM 4:7 ZS VM ? zobrazit
28/10/16 00:00 SK Omega Velká Bíteš Sanborn VM 6:10 ZS VM ? zobrazit
29/10/16 00:00 Technické služby VM SK Ořechov-Ronov 9:4 ZS VM ? zobrazit
05/11/16 00:00 Auto Dobrovolný VM SPL Radostin nad Oslavou 4:7 ZS VM ? zobrazit
05/11/16 00:00 SK Netín SK Mostiště 6:4 ZS VM ? zobrazit
05/11/16 00:00 Sanborn VM Technické služby VM 17:5 ZS VM ? zobrazit

6. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
03/11/16 00:00 SK Ořechov-Ronov HC Lukáš 1:6 ZS VM ? zobrazit
04/11/16 00:00 Agromotor VM SK Omega Velká Bíteš 5:8 ZS VM ? zobrazit
05/11/16 00:00 Pikárec Horní Heřmanice 4:12 ZS VM ? zobrazit

7. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
09/11/16 00:00 Horní Heřmanice Auto Dobrovolný VM 6:6 ZS VM ? zobrazit
12/11/16 00:00 SK Mostiště Pikárec 9:0 ZS VM ? zobrazit
13/11/16 00:00 SK Omega Velká Bíteš SK Netín 6:2 ZS VM ? zobrazit

8. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
08/11/16 00:00 HC Lukáš Sanborn VM 3:5 ZS VM ? zobrazit
10/11/16 00:00 Technické služby VM Agromotor VM 2:9 ZS VM ? zobrazit
11/11/16 00:00 SPL Radostin nad Oslavou SK Ořechov-Ronov 6:2 ZS VM ? zobrazit
17/11/16 00:00 Agromotor VM HC Lukáš 8:10 ZS VM ? zobrazit
17/11/16 00:00 Sanborn VM SPL Radostin nad Oslavou 5:5 ZS VM ? zobrazit
18/11/16 00:00 Pikárec Auto Dobrovolný VM 6:9 ZS VM ? zobrazit
18/11/16 00:00 SK Mostiště SK Omega Velká Bíteš 2:9 ZS VM ? zobrazit
20/11/16 00:00 SK Ořechov-Ronov Horní Heřmanice 2:4 ZS VM ? zobrazit

9. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
19/11/16 00:00 SK Netín Technické služby VM 11:5 ZS VM ? zobrazit
24/11/16 00:00 SK Omega Velká Bíteš Pikárec 10:2 ZS VM ? zobrazit
25/11/16 00:00 SPL Radostin nad Oslavou Agromotor VM 3:3 ZS VM ? zobrazit
26/11/16 00:00 HC Lukáš SK Netín 2:9 ZS VM ? zobrazit
26/11/16 00:00 Technické služby VM SK Mostiště 3:9 ZS VM ? zobrazit
26/11/16 00:00 Horní Heřmanice Sanborn VM 2:16 ZS VM ? zobrazit
26/11/16 00:00 Auto Dobrovolný VM SK Ořechov-Ronov 7:3 ZS VM ? zobrazit

10. kolo

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
29/11/16 00:00 Pikárec SK Ořechov-Ronov 3:5 ZS VM ? zobrazit
30/11/16 00:00 Sanborn VM Auto Dobrovolný VM 13:8 ZS VM ? zobrazit
01/12/16 00:00 Agromotor VM Horní Heřmanice 9:3 ZS VM ? zobrazit
03/12/16 00:00 SK Omega Velká Bíteš Technické služby VM 3:8 ZS VM ? zobrazit
04/12/16 00:00 SK Mostiště HC Lukáš 5:6 ZS VM ? zobrazit

11. kolo (poslední kolo)

Datum a čas Domácí Hosté Výsledek Kde se hraje
02/12/16 00:00 SK Netín SPL Radostin nad Oslavou 4:1 ZS VM ? zobrazit
10/12/16 00:00 Horní Heřmanice SK Netín 5:11 ZS VM ? zobrazit
10/12/16 00:00 Auto Dobrovolný VM Agromotor VM 9:17 ZS VM ? zobrazit
10/12/16 00:00 Technické služby VM Pikárec 6:5 ZS VM ? zobrazit
10/12/16 00:00 HC Lukáš SK Omega Velká Bíteš 4:9 ZS VM ? zobrazit
10/12/16 00:00 SPL Radostin nad Oslavou SK Mostiště 1:11 ZS VM ? zobrazit
11/12/16 00:00 SK Ořechov-Ronov Sanborn VM 2:8 ZS VM ? zobrazit
SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 365 lig / soutěží
A to ve více jak 133 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 3288 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 623 hráčů
A v týmových soutěžích 131 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala



SPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz