Sypatch Gym Fitness

Adresa:
Hornoměstská 10a, Velké Meziříčí
Telefon:
773 989 909
E-mail:
Web:
Zařazeno v kategoriích:

Nabízíme prostornou posilovnu v centru města, vybavenou moderními posilovacími stroji špičkových světových značek (Hammer Strength, Life Fitness, Precor, Nautilus atd.)

Přijďte k nám s přáteli strávit příjemné chvíle a odpočinout si zdravým pohybem pod dohledem profesionálů nebo jen tak pro radost z pohybu.

Tým instruktorů je připraven se věnovat individuálním požadavkům, vypracuje tréninkový plán a výživový program přímo na míru každému klientovi. Tréninkový plán sestavíme na základě vstupní diagnostiky naměřené přístrojem INBODY 230 a na základě Vašich časových a finančních možností.

V plně klimatizovaných prostorách fitness clubu o celkové rozloze více než 550 m2 se nachází fitness zóna (silové posilování), cardio zóna, protahovací zóna a sál s vibračními stroji značky 3G Cardio Vibration Plate.

PO: 6 - 22
UT: 6 - 22
ST: 6 - 22
ČT: 6 - 22
PA: 6 - 22
SO: 9 - 21
NE: 9 - 21
SVÁTKY: 9 - 21
SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 548 lig / soutěží
A to ve více jak 175 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 4670 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 659 hráčů
A v týmových soutěžích 165 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala