Novinky Výsledky badmintonového turnaje Stellinčin košíček

Publikováno: 08.12.2014 18:55 Autor: Tomáš Málek
Kategorie: Badminton

Haló, haló,

všem nechť se na vědomí dává, že v sobotu 29. listopadu 2014 se uskutečnil v pořadí již 3. ročník badmintonového turnaje jednotlivců s názvem Stellinčin košíček. Na kopci u domova důchodců v místním Happy Sport Clubu (tak zvaně Na squashi :-) ) se sešlo 24 badmintonu-chtivých hráčů, mezi kterými se našly i 4 odvážlivkyně, které si zasloužily obdiv za odvahu. Na kurtech se objevilo i několik diváků, kteří se dočkali zajímavé podívané, přátelské atmosféry a užili si pohodové odpoledne a okolahodící výkony, které po každé zajímavé výměně odměnili potleskem.

Turnaj měl nabitý program od 13 hod až do téměř 21 hod, kdy skončilo velkolepé finále. 24 hráčů bylo rozděleno do 6 skupin po 4 hráčích. Nejlepších 16 postupovalo do play-off, zatímco zbylých 8 "postoupilo" do tzv. pavouka útěchy, na jehož vítěze čekala rovněž zajímavá cena. Zápasy ve skupinách se hrály na 1 set do 21 bodů, vyřazovací boje byly hrány naplno na dva vítězné sety do 21. Pozitivní bylo, že bylo k vidění nemálo zápasů, v kterých rozhodoval až 3. set, takže se bylo na co koukat.

Kompletní výsledky najdete v sekci Badec liga >>> turnaje. Mezi poslední čtveřici se probojovali Tomáš Bílek, Petr Rous, Tomáš Málek a Michael Polák. V prvním dramatickém semifinále zvítězil ve třetím rozhodujícím setu Petr Rous nad Michaelem Polákem. V druhém semifinále měl v souboji Tomášů "spolupořadatelů" navrch Tomáš Bílek a zvítězil ve dvou setech. Zápas o třetí místo se hrál na jeden set do 21 a štěstí se přiklonilo na stranu Tomáše Málka, který tak skončil třetí, na Michaela Poláka zbylo čtvrté místo. Finále pak proběhlo relativně rychle a ve dvou setech se ze 3. vítězství z posledních 3 ročníků turnaje Stellinčin košíček zaslouženě radoval jeho hlavní pořadatel Tomáš Bílek.

Všem zúčastněným děkujeme za kvalitní výkony a přátelskou atmosféru a divákům za podporu a potlesky.

SPORTVM.cz a Kašpaři VM

PS: Všechny fotky z turnaje můžete najít na následujícím odkaze.

1) Jendy v akci

2) Koci v akci

3) Vyhládlo nám :-)

Diskuze (1)

Nejbližší sportovní události
Čtvrtek | 13. 6. 2024 | 18:00
Ctvrtecni zabijacka
SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 548 lig / soutěží
A to ve více jak 175 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 4670 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 659 hráčů
A v týmových soutěžích 165 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala