Novinky Velkomeziříčská badmintonová liga opět startuje!

Publikováno: 26.09.2014 17:59 Autor: Tomáš Málek
Kategorie: Badminton

A je to tu! Po 5-ti měsíční letní pauze se opět rozjíždí smíšená velkomeziříčská badmintonová liga, která má za sebou více jak jeden a půl roku trvání a odehraných 695 zápasů. Následující zimní sezóna bude trvat od října do dubna a jako doposud bude probíhat v měsíčních cyklech. Každý měsíc probíhá nové kolo, ve kterém spolu hráči ve většinou 5-ti členných skupinách odehrají zápasy systémem každý s každým (4 zápasy měsíčně pro každého), vyhodnotí se pořadí a hráč pak postupuje / sestupuje do vyšší / nižší ligy, případně zůstává.

Do prvního říjnového kola bylo nalosováno 31 hráčů a hráček rozdělených do 6 lig (skupin). Pokud i ty chceš zkusit něco nového, získat pravidelně nové soupeře odpovídající tvojí úrovni a chceš se zábavnou formou v podzimních a zimních měsích trochu hýbat, tak neváhej a koukni na web www.SPORTVM.cz a nebo napiš na info@sportvm.cz. Přidat se k nám (a stejně tak přestat) můžeš jakýkoliv měsíc v období říjen až duben.

Na další spoluhráče se těší všichni badmintonoví nadšenci z Velkého Meziříčí.

Diskuze (0)

SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 548 lig / soutěží
A to ve více jak 175 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 4670 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 659 hráčů
A v týmových soutěžích 165 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala