Envirocup 2017 Silvestrovský kolík informace o závodu

Srdečně zveme všechny příznivce sportu na silvestrovský závod Silvestrovský Kolík, který se koná 31.12. v 15:00 na Areálu Zdraví ve Velké Meziříčí, Sportovní 7.

Jedná se o běžecký závod a letos se Kolík pořádá pro tříčlenná družstva, která formou štafety poběží závodní kolo o délce 750 m, každý z trojice jej uběhne 3x a předávat si přitom budou štangli salámu, který si každá dvojice na štafetu donese sama a musí mít minimální rozměr 20 cm a tloušťku 3 cm :)

Po závodě proběhne vyhlášení nejen Silvestrovského Kolíku, ale také celého seriálu ENVIROCUPu za rok 2015, kterého se zúčastnilo více než 300 závodníků! Obětujte prosím proto trochu více času na pozávodní vyhlášení, občerstvení a teplo zajištěno v hospodě Na Areálu.

Nachystány jsou pro vítěze hodnotné ceny, poháry, diplomy a pro všechny účastníky i předchozích závodů losovatelná tombola. Losovatelné ceny rozdáme na místě a pokud vylosujeme někoho, kdo na místě nebude, cenu obdrží někdo jiný!

Večer pak můžete s námi oslavit Silvestra na Areálu Zdraví s tradičním ohňostrojem, který pro nás připraví tým lidí ze Zbraní a střeliva Salaš.

Na akci se můžete přihlašovat v systému SCVM pod tímto odkazem, nahlášení předem = levnější startovné! Při nahlášení prosím uveďte, kdo patří do Vašeho týmu, do Vaší trojice. Může však také přijít na závod bez týmových kolegů a pokusíme se Vás spárovat do týmu na místě. Pokud bychom Vám nesehnali parťáky, startovné Vám vrátíme i v případě platby předem!

Startovné pro přihlášené 150,- Kč/osoba

Startovné na místě 200,- Kč

 

Silvestrovský Kolíček - závod pro děti!

 

Ve čtvrtek 31.12. dopoledne pro Vaše ratolesti chystáme běžecký závod, kterého se mohou účastnit všechny věkové kategorie od nejmenších dětí (6let, ročník narození 2009) po starší děti (14 let, ročník narození 2009). Starší děti od 15 let se musí/mohou zúčastnit závodu pro dospělé viz akce Silvestrovský Kolík aneb 3x3!

Závod pro nejmenší děti začíná v 10:00 na Areálu zdraví a bude pro ně připraven v areálu parku Hotelové školy, kde budou mít děti za úkol sesbírat různobarevné kolíky a přicvaknout je na připravený závodnický diplom, který si pak na památku odnesou. Další věkové kategorie budou následovat hned po skončení závodu mladších kategorií a po odzávodění všech dětstkých kategorií proběhne vyhlášení vítězů jak závodu Silvestrovský Kolíček, tak celého seriálu závodů ENVIROCUPu. Celá akce by se měla vtěstnat do 2 – 3 hodin a nebojte se, vyhlašování proběhne v teple místní hospůdky, která bude také otevřena pro všechny maminky a tatínky na zahřátí. Rodičům je dovoleno běžet závod společně s dětmi, ale pouze jako psychická podpora :)

Adresa konání závodu: Sportovní 7, Velké Meziříčí

Startovné pro děti: 50,- kč

Ceny: Poháry, diplomy, věcné ceny, losovatelná tombola pro závodníky, kteří se účastnili seriálu závodů ENVIROCUPu v průběhu roku 2015.

 

Série vytrvalostních závodů na Velkomeziříčsku
SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 463 lig / soutěží
A to ve více jak 152 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 4034 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 633 hráčů
A v týmových soutěžích 152 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní halaSPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz