Envirocup 2016 Půlmaraton výsledky

Výsledky 1. ročníku Envirocup Půlmaratonu ve Velkém Meziříčí.

 

Hlavní závod na 21,1 km pro dospělé.

# Jméno Startovní číslo Kategorie Pořadí kategorie Čas Ztráta
1 Rosa Ondřej 112 M - A 1 1:21:25  
2 Michal Kučera 137 M - A 2 1:25:26 0:04:01
3  Pavel Kratochvíl 115 M - C 1 1:27:12 0:05:47
4 Zdenek Kundera 110 M - A 3 1:30:38 0:09:13
5 Jakub Procházka 131 M - A 4 1:30:39 0:09:14
6 Vojta Stodola 122 M - A 5 1:31:48 0:10:23
7 Vejrostová Hana 108 Ž - A 1 1:32:41 0:11:16
8 Marek Mára 120 M - A 6 1:35:26 0:14:01
9 Martin Trojan 101 M - A 7 1:40:45 0:19:20
10 Karel Suchý 114 M - C 2 1:42:04 0:20:39
11 Mirek Mucha 132 M - B 1 1:42:37 0:21:12
12 Libor Kučera 147 M - A 8 1:44:06 0:22:41
13 Petr Jeřábek 113 M - A 9 1:45:38 0:24:13
14 Martin Kubiš 148 M - A 10 1:46:03 0:24:38
15 Petr Novák 145 M - A 11 1:46:34 0:25:09
16 Karel Báňa 141 M - B 2 1:46:52 0:25:27
17 Zejda Rostislav 97 M - A 12 1:50:54 0:29:29
18 Koreš Arnošt 140 M - D 1 1:51:30 0:30:05
19 Pavel Psohlavec 109 M - A 13 1:51:31 0:30:06
20 Zdeněk Jasanský 107 M - C 3 1:52:39 0:31:14
21 Eva Brunnerová 116 Ž - A 2 1:54:27 0:33:02
22 Zdeněk Doležel 149 M - A 14 1:55:13 0:33:48
23 Zdeněk Veselý 105 M - A 15 1:55:52 0:34:27
24 Michal Koudelík 121 M - B 3 1:57:50 0:36:25
25 Zuzana Jirků 125 Ž - A 3 1:59:05 0:37:40
26 Jan Komínek 103 M - B 4 1:59:10 0:37:45
27 Jiří Fučík 102 M - A 16 2:00:39 0:39:14
28 Ondřej Polášek 123 M - A 17 2:01:19 0:39:54
29 Tereza Melounová 99 Ž - A 4 2:01:30 0:40:05
30 Tomáš Koukola 138 M - A 18 2:02:35 0:41:10
31 Pavel Kalousek 135 M - B 5 2:02:46 0:41:21
32 Jiří Zimola 106 M - A 19 2:03:14 0:41:49
33 Jitka Mahelová 118 Ž - C 1 2:04:02 0:42:37
34 Michal Abeska 144 M - A 20 2:04:21 0:42:56
35 Stanislav Kříbala 146 M - C 4 2:04:25 0:43:00
36 Petr Trojan 143 M - A 21 2:04:44 0:43:19
37 Jakub Kohout 133 M - A 22 2:05:32 0:44:07
38 Milan Rašovský 128 M - B 6 2:08:50 0:47:25
39 Roman Vašíček 111 M - A 23 2:11:54 0:50:29
40 Zbyněk Koukola 139 M - A 24 2:12:06 0:50:41
41 Zdeněk Bouček 124 M - C 5 2:13:42 0:52:17
42 Homolová Marie 142 Ž - B 1 2:14:08 0:52:43
43 Rašovská Eva 129 Ž - B 2 2:14:14 0:52:49
44 Roman Myška 104 M - A 25 2:14:54 0:53:29
45 Zdeněk Sklenář 130 M - A 26 2:18:00 0:56:35
46 Filip Štech 119 M - A 27 2:18:21 0:56:56
47 Pavel Šimíček 134 M - B 7 2:18:38 0:57:13
48 Věra Šedová 117 Ž - C 2 2:23:54 1:02:29
49 Marek Matějek 136 M - A 28 2:24:19 1:02:54
50 Gája Žáková 150 Ž - B 3 2:26:25 1:05:00
51 Tereza Konečná 100 Ž - A 5 2:30:29 1:09:04
52 Michaela Zejdová 98 Ž - A 6 2:33:36 1:12:11
53 Radovan Smolinský 126 M - A 29 2:40:39 1:19:14
54 Natálie Martínková 127 Ž - A 7 2:52:41 1:31:16

 

6 kol okolo náměstí (1710 m) pro kategorii dorost (16-17 let)

# Jméno Ročník Startovní číslo Pořadí kategorie Čas Ztráta
1 Ráčková Julie 1998 23 1 0:07:24  

 

3 kola okolo náměstí (855 m) pro kategorii dětí 12-13 let

# Jméno Ročník Startovní číslo Pořadí kategorie Čas Ztráta
1 Vokoun Petr 2003 11 1 0:03:07  
2 Rašovská Zuzana 2003 3 1 0:03:11 0:00:04

 

3 kola okolo náměstí (855 m) pro kategorii dětí 10-11 let

# Jméno Ročník Startovní číslo Pořadí kategorie Čas Ztráta
1 Fila Adam 2005 6 1 0:03:36  
2 Malcová Natálie 2004 18 1 0:03:37 0:00:01
3 Cinková Adéla 2004 31 2 0:04:09 0:00:33

 

2 kola okolo náměstí (570 m) pro kategorii dětí 7-9 let

# Jméno Ročník Startovní číslo Pořadí kategorie Čas Ztráta
1 Mucha Matyáš 2006 9 1 0:02:09  
2 Harvey Oliver 2007 1 2 0:02:09 0:00:00
3 Malec Tomáš ? 19 3 0:02:33 0:00:24
4 Sobotka Michal 2008 5 4 0:02:43 0:00:34
5 Matějková Magdaléna 2009 13 1 0:02:45 0:00:36
6 Šoukal Marek 2007 25 5 0:02:53 0:00:44
7 Rašovský Šimon 2006 2 6 0:02:55 0:00:46
8 Filová Julie 2008 7 2 0:03:06 0:00:57

 

1 kolo okolo náměstí (285 m) pro rodiče s dětmi do 6 let

# Jméno Ročník Startovní číslo Čas
1 Muchová Berenika ? 8 0:00:00
2 Šimíček Adam 2009 20 0:00:00
3 Vašík Klikar 2009 27 0:00:00
4 Matějková Markéta 2009 12 0:00:00
5 Salašová Sašenka 2010 14 0:00:00
6 Šafránek Sebastián 2009 17 0:00:00
7 Cinková Beáta 2012 30 0:00:00
8 Zeman Jan 2009 10 0:00:00
9 Ondráčková Adélka 2009 15 0:00:00
10 Tyl Tobias 2010 29 0:00:00
11 Požárova Anna 2011 28 0:00:00
12 Trnka Tomáš 2012 26 0:00:00
13 Čížková Tereza 2009 21 0:00:00
14 Šlitrová Alžběta 2009 16 0:00:00
15 Doleželová Karolína  2010 4 0:00:00
16 Pokorná Mia ? 22 0:00:00
17 Drápelová Adina ? 24 0:00:00

 

Série vytrvalostních závodů na Velkomeziříčsku
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala



Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 286 lig / soutěží
A to ve více jak 103 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 2321 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 612 hráčů
A v týmových soutěžích 104 týmů
SPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz