Envirocup 2017 MTB Race výsledky

Výsledky závodu MTB Race 2015.

 

# Jméno Startovní číslo Kategorie Pořadí kategorie Čas Ztráta
1 Němec Ladislav 20 M-A 1 01:20:02  
2 Novotný Radoslav 36 M-A 2 01:20:19 00:00:17
3 Pruša Jan 44 M-A 3 01:25:24 00:05:22
4 Procházka Miroslav 42 M-A 4 01:25:46 00:05:44
5 Janeček David 46 M-B 1 01:27:51 00:07:49
6 Strádal Milan 33 M-B 2 01:28:02 00:08:00
7 Hubl Jindřich 47 M-A 5 01:28:40 00:08:38
8 Vokoun Ondřej 13 M-A 6 01:29:24 00:09:22
9 Bradáč Matouš 22 M-A 7 01:31:05 00:11:03
10 Pokorný Pavel 5 M-A 8 01:33:16 00:13:14
11 Malec Tomáš 1 M-B 3 01:33:49 00:13:47
12 Žejšek Martin 21 M-A 9 01:34:33 00:14:31
13 Zejda Petr 59 M-A 10 01:34:54 00:14:52
14 Kučera Libor 52 M-A 11 01:35:08 00:15:06
15 Sýkora Miroslav 55 M-C 1 01:35:09 00:15:07
16 Pelíšek Tomáš 25 M-A 12 01:35:23 00:15:21
17 Říha Vlastimil 38 M-A 13 01:36:16 00:16:14
18 Parajka Jaromír 4 M-A 14 01:36:31 00:16:29
19 Bílek Jan 7 M-A 15 01:36:32 00:16:30
20 Hodáň Petr 3 M-B 4 01:37:01 00:16:59
21 Zejda Rostislav 29 M-A 16 01:37:35 00:17:33
22 Trojan Petr 26 M-A 17 01:37:40 00:17:38
23 Hodáňová Jitka 2 Ž-B 1 01:37:48 00:17:46
24 Homola Tomáš 6 M-B 5 01:38:21 00:18:19
25 Malec Jiří 16 M-A 18 01:39:27 00:19:25
26 Jelínek Pavel 8 M-B 6 01:40:02 00:20:00
27 Karmazín Roman 11 M-A 19 01:40:17 00:20:15
28 Krejska Emil 10 M-C 2 01:40:23 00:20:21
29 Doležel Zdeněk 37 M-A 20 01:40:47 00:20:45
30 Koudelík Michal 24 M-B 7 01:41:20 00:21:18
31 Stávková Klára 19 Ž-A 1 01:41:30 00:21:28
32 Cink Luboš 61 M-B 8 01:42:02 00:22:00
33 Večeřa Pavel 30 M-B 9 01:42:17 00:22:15
34 Vrána Jan 14 M-A 21 01:42:33 00:22:31
35 Peterka Tomáš 28 M-A 22 01:44:29 00:24:27
36 Švihálek Petr 53 M-C 3 01:44:36 00:24:34
37 Mašek Roman 9 M-B 10 01:44:41 00:24:39
38 Šlor Robert 43 M-A 23 01:45:54 00:25:52
39 Novák Zdeněk 54 M-A 24 01:45:59 00:25:57
40 Hemza Miroslav 50 M-B 11 01:46:54 00:26:52
41 Stávek Pavel 17 M-C 4 01:46:59 00:26:57
42 Hlushchenko Alexandr 31 M-A 25 01:47:00 00:26:58
43 Živčic Pavol 51 M-A 26 01:47:19 00:27:17
44 Soukup Radek 27 M-A 27 01:47:25 00:27:23
45 Navrátil Tomáš 60 M-B 12 01:47:47 00:27:45
46 Šoukalová Tereza 34 Ž-A 2 01:49:57 00:29:55
47 Komzák Miroslav 57 M-A 28 01:51:57 00:31:55
48 Malášek Jiří 56 M-C 5 01:51:57 00:31:55
49 Šulová Veronika 35 Ž-A 3 01:53:01 00:32:59
50 Kopecká Míša 12 Ž-A 4 02:03:03 00:43:01
51 Trojan Tomáš 15 M-A 29 02:04:42 00:44:40
52 Dvořák Vlastimil 49 M-B 13 02:08:49 00:48:47
53 Syslová Petra 62 Ž-A 5 02:12:01 00:51:59
54 Zejdová Michaela 23 Ž-A 6 02:12:21 00:52:19
55 Coufal Jiří 58 M-A 30 02:12:25 00:52:23
56 Necidová Lucie 48 Ž-A 7 02:24:54 01:04:52
57 Blažková Eva 32 Ž-A 8 02:32:15 01:12:13
58 Jirků Zuzana 39 Ž-A 9 02:37:52 01:17:50
59 Sysel Jiří 41 M-B 14 03:02:56 01:42:54
60 Říhová Jana 40 Ž-C 1 03:02:56 01:42:54
61 Kubeš pavel 18 M-A DNF DNF  
62 Kavina Michal 45 M-A DNF DNF  

 

Série vytrvalostních závodů na Velkomeziříčsku
SPORTVM.cz fandí a podporuje FCVM
Soutěžíme v 13 sportech
Rozehráno bylo již více jak 423 lig / soutěží
A to ve více jak 146 kolech / sezónách
Bylo odehráno celkem 3761 zápasů
Soutěží se zúčastnilo více jak 626 hráčů
A v týmových soutěžích 141 týmů
Rezervace: kde co dnes kolik
Nový rozcestník rezervací sdružuje rezervace z:

Víceúčelové sportoviště za 2. ZŠ River Bowling Charita: skup. cvičení & lez. stěna Squash, badminton, šlapací stroje Na Areálu: Tenis. & Volejbal. kurty Lyžař. & Snb. škola Fajtův kopec Házenkářská sportovní hala



SPORTVM.cz JE TAKY NA FACEBOOKU
PŘIDEJ SE DO BADEC LIGY
Chceš zkusit něco nového? Pak neváhej a přidej se do naší Badec badmintonové ligy.
NOVINKY A VÝSLEDKY Z MKVM LIGY
Důležité novinky a výsledky zápasů velkomeziříčské ligy malé kopané (MKVM) můžete nyní sledovat i na SPORTVM.cz